ZÁVOD DRAČÍCH LODÍ VRBICE - 2024


24.5.2024 pátek

- ŠKOLNÍ posádky

DL10 JUNIOR OPEN 

dle počtu přihlášených věkové dělení na ZŠ a SŠ

(OPEN = libovolný poměr chlapců / dívek na lodi)


25.5.2024 sobota

- HLAVNÍ závod pro SPORTovní i FUNové posádky

(DL10 MIX FUN 8+2, DL10 SPORT 6+4, DL10 SPORT OPEN, DL10 WOMEN)


Vyhlášeny budou pouze ty kategorie, v které budou přihlášeny minimálně 3 týmy. 


LETOS OPĚT NA NOVÝCH MOLECH - PLÁŽ VRBICE

Závod je opět plánován na ideálnější, hezčí ( ? :-) ), příznivější, bezpečnější a regulérnější nové místo ve Vrbici, na rybník Polášek, neboli Vrbické jezero.


Pojede se opět plnohodnotná soutěž v obou běžných disciplínách:

- sprinty na 200m v postupovém žebříčku (takže 3x)

- 1 x 1000m dlouhá trať vyhodnocená časem. (Junioři jedou pouze dvoustovky)

Závod pro Vás zařizujeme my (DBO) pod záštitou ČADL, ve spolupráci s Městem Bohumínem a technickou podporou Torrsen Sports.

Specialitou budou páteční školní závody desetimístné dračí lodi (DL10) bez rozdílu pohlaví (OPEN), ze kterých šikovní junioři postoupí do bojů o mistry republiky. Junioři mají startovné zdarma. 

V sobotu dojde k hlavnímu zápolení mixových desetimístných posádek a zazávodit si budou moci i ženy v samostatné kategorii. Vyhlašujeme také kategorii OPEN. Platí, pokud budou v kategorii alespoň 3 týmy.

Také letos bude závod rozdělen na takzvanou FUN a SPORT startovní listinu.

FUN - zejména pro zábavu firemních týmů, pracovních kolektivů, spolků a kamarádských partiček, ...kteří se chtějí aktivně sportovně zabavit

SPORT - pro trénující posádky

Obě tyhle kategorie nabízí samozřejmě zajímavou podívanou i pro diváky a opět zajistíme občerstvení jídlem i pitím jak pro sportovce, tak pro návštěvníky.  ...a možná přijde i kouzelník.

BUBENÍK - každá posádka musí mít k pádlujícím navíc na lodi bubeníka ve věku minimálně 13 let (do 15ti let povinná záchranná vesta, kterou dodáme, ...platí pro všechny členy posádky). Detaily viz. propozice a pravidla závodu...

KORMIDELNÍK - je dodán pořadatelem. Sportovní posádka může mít vlastního (certifikovaného) - pokud bude schválen pořadatelem.

Místo konání závodu:


DBO, Dragon Boat Ostrava z.s.,  info@dbostrava.cz   +420720265106
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky