Děkujeme Národní Sportovní Agentuře za finanční podporu v sezoně 2021


Děkujeme městu Ostrava, že nám pomohli financovat sezónu 2021


Obrovský dík Nadácii EPH, která nám finančně otevřela možnosti kvalitně trénovat!


Děkujeme městskému obvodu Ostrava Poruba za finanční podporu a publicitu při pořádání halového mistrovství republiky dračích lodí na Krytém bazénu Sareza v Ostravě Porubě v roce 2019Děkujeme Stavebninám DEK za sponzorský dar, který pomohl k pořízení vozíku na naši dračí loď. Nyní s ní můžeme odjet téměř kamkoliv a to je ohromná volnost :-)- Portfolio pro potencionální sponzory -


Náklady spojené s dračími loděmi:

- Startovné na jeden závod 4 - 10.000 Kč  za jednu posádku. Většinou jezdíme MIX a ŽENY, jezdí se i tzv. OPEN (posádka bez omezení pohlaví - takže většinou pouze z mužů)  Jezdí se na malých a velkých lodích (10, nebo 20 pádlujících / 9,5 nebo 12,5 m délka lodě)

- Zapůjčení lodi pro 1 hodinový  trénink - 500 malá  - 1.000 Kč velká + kormidelník 300. Nejblíž máme Přerov a Olomouc. (Takto jsme fungovali 2 roky).

...nově jednu malou loď vlastníme a trénujeme s ní pravidelně alespoň jednou až 3x týdně ve Vrbici na štěrkovně. Je možnost polepit naši loď dle Vašich představ... Loď je běžně vybavená dračí hlavou a ocasem a přitahuje oko každého kolemjdoucího, či jedoucího. Kolem jezera je vybudovaná krásná cyklostezka, která je velmi frekventovaná sportovci, ale i lidmi na procházce. Vrbická pláž, kde spouštíme loď na vodu je také hojně navštěvovaným místem a v její blízkosti jezdíme nejčastěji.


S čím nám můžete pomoci

- zaplacení startovného jednoho či více závodů

- zakoupení týmových dresů/triček/mikin, 

- finanční podpora na našich projektech - ⅓ seriálu MČR halového poháru se jezdí každoročně v únoru v Ostravě pod naší hlavičkou. Další akce jsou v plánu - například Závod dračích lodí Vrbice (5.6.2021)

- zakoupení lodě (180.000 Kč malá loď pro 10. Velká pro 20 dragonů 250.000 Kč), nebo podílu (nepohrdneme ani "jetou" lodí, kdy se dá cena stlačit i na polovinu).

- zakoupení pádel: základní plastové 600 Kč, dřevěné 1.200 Kč, karbonové 3.500 - 6.500Kč. Plastové a dřevěné už bohužel moc nevyužíváme ;-)

- zakoupením stavebního materiálu na přístřeší pro loď, nebo jeho zbudování (ideálně 5 x 15 metrů)

- pronájem, nebo věnování, nebo zakoupení prostoru v blízkosti vodní plochy v Okolí Ostravy  (Hlučín, Vrbice (Bohumín))

Co můžeme nabídnout za sponzorství:

- jsme sportovní tým s oficiální historií sice krátkou, ale v komunitě se o nás dobře ví již od roku 2016

- jsme haloví mistři ČR 2020,  III. ve sprintech MČR 2020 (klasická otevřená voda) , V. na MČR 2020 na kilometrové trati.

- pravidelně se účastníme několika závodů hlavně na Moravě a chceme aktivitu zvýšit - hned jak budeme kvalitněji trénovat - ať máme co "prodávat". Největší festivaly mají účast 60 i více posádek. Slezská Harta uvítala v roce 2018 kolem 6 tis. návštěvníků. 2019 cca 10.000 návštěvníků.

- vyvěšení banneru firmy přímo na závodech na našem stanu (účast i více než 1000 lidí i na menších závodech. Ty největší hostí i 10.000 návštěvníků))

- organizaci teambuildingu na dračí lodi - plavba na dračí lodi formou tréninku, či interních závodů pro vaši skupinu

- polepy s logem firmy nalepené na pádlech, nebo na lodi

- dresy s reklamou firmy (nové dresy jsou záležitost v ceně cca 25.000Kč pro team jedné lodi, pro spolek  - podle současného stavu členů)

- změna názvu týmu na název sponzora (předpoklad - převzetí všech (dohodnutých) nákladů spojených se sezónou)

- poděkování a zveřejnění na našem webu, facebookových stránkách, či v souhrnných článcích do místních tisků.

- cokoliv, na čem se domluvíme