NAŠE ÚSPĚCHY:

MISTROVSTVÍ ČR 2021 (ČSDL) : II. místo sprint, V. místo dlouhé tratě 

HALOVÍ MISTŘI ČR 2020

MISTROVSTVÍ ČR 2020 (ČSDL) : III. místo sprint, V. místo dlouhé tratěJSME PROSTĚ DRACI

2015 - nyní

— NÁŠ PŘÍBĚH —

První kořeny zasadila spřátelená posádka "Zdravá výživa", která využila paže našich nynějších členů, při výpomoci na slavném festivalu dračích lodí na Slezské Hartě v roce 2015. Následně tihle borci i borkyně, kteří dračímu pádlování propadli, pravidelně posilovali tuhle posádku a to hlavně nejúspěšněji na Halovém mistrovství ČR v Brně a Praze, kde velkou mírou přispěli k titulům mistrů ČR v letech 2016, 2017 a 2018. 

Mezitím jsme začali dračí sport kolem sebe propagovat a množství příznivců na Ostravsku se rozrostlo na takovou míru, že jsme se rozhodli založit SPOLEK

Datum vzniku připadá na 16. března 2019

Stali jsme se členy Českého svazu dračích lodí (ČSDL)

Již na podzim 2019 se nám za pomocí sponzorů povedlo získat malou (desetimístnou) dračí loď.

Se získáním lodi souvisí nutnost ji někde uskladnit, takže druhý úkol v souběhu s tím prvním je získání zázemí někde okolo Ostravy v blízkosti dostatečně velké vodní plochy, nebo toku. V roce 2020 jsme to vyřešili pronájmem prostorů veslařského klubu Perun. (Děkujeme). Následně (2021) se stěhujeme na pozemky města Bohumín (fotbalové hřiště) v těsné blízkosti Vrbického jezera, které je vhodnější pro tak velkou loď, jako je dračí, než silně proudící Odra.
DBO  a jeho členové jsou součástí 

ČESKÉHO SVAZU KANOISTŮ

DBO, Dragon Boat Ostrava z.s.,  info@dbostrava.cz   +420720265106
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!