Dragon party Olešná 21.5.2022

22.05.2022

První letošní venkovní závod na přehradě u Frýdku-Místku jsme ovládli ve sprintech i na dlouhé trati. Jednalo se spíše o funový závod, přesunutý organizátorem panem Válkem z tradičního Hlučína, kde probíhají již třetím rokem úpravy vodní nádrže.  Pořadatel sice sliboval sportovní účast, ale sportovní posádky jsme se sešly bohužel pouze dvě. Závod se jel na standardní (velké) dvacetimístné lodi, což pro DBO činí poslední dobou problém a doplnit počet jsme museli jedním drakem a jednou saní ze Šternberka. Počasí přálo, nálada byla výborná dokud těhotná bubenice Tereza nezmínila před našimi děvčaty zdravotnicemi, že to je podivné, že v takovém kraválu necítí pohyby miminka - okamžitě na nátlak holek odjela s tatínkem na kontrolu do nemocnice a atmosféra zhoustla. Vše naštěstí bylo v pořádku a budoucí tatínek stihl zajet ještě poslední jízdu. 

Pozitivní je, že jsme se sešli v hojném počtu, jedna z novicek si zajela první závod, a že závody jsou nejlepší trénink.


DBO, Dragon Boat Ostrava z.s.,  info@dbostrava.cz   +420720265106
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky