DBO má loď a zázemí

01.12.2019

Koncem roku se nám podařilo získat díky sponzorským darům tréningovou desetimístnou (malou) dračí loď s deseti tréninkovými plastovými pádly. Loď samozřejmě se všemi náležitostmi - kormidlem, bubnem, ocasem a působivou typickou dračí hlavou.

Tímto se nám naskýtá do příštího roku možnost mnohem intenzivněji trénovat a snad nám to otevře i bránu k nějakým úspěchům. Do téhle chvíle jsme byli odkázání na individuální přípravu a příležitostné tréninky v "okolních" klubech, z toho nejbližší možnost jsme si domluvili v Olomouci.

S vlastnictvím lodě nám vzniká nový problém, a to: "kapitáne, kam s tou lodí?" Na tyhle problémy jsme se ovšem těšili a řešení již dopředu připravovali. Samozřejmě jsme chtěli být co nejblíže vodě. nejsympatičtěji se nám jevila Hlučínská štěrkovna, ale zde jsme bohužel pohořeli. Stejně tak se nám nepodařilo vyjednat pronájem pozemků ve Vrbici u Bohumína, na březích rybníka Polášku. Jedna z posledních variant byly prostory veslařského klubu Perun, trénujícího na řece Odře. Tady se to nakonec podařilo a naše "nová" loď zamířila do téhle loďenice. ...teď zbývá jen se těšit na vhodné podmínky jara 2020.

DBO, Dragon Boat Ostrava z.s.,  info@dbostrava.cz   +420720265106
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!