PLUMLOV OPEN 2019

15.08.2019

Dragon Boat Ostrava a její úspěchy na Plumlovské přehradě.. 

Naše posádka má v letošním roce za sebou již dva halové poháry, a to v Brně a v Praze. Rovněž jsme se zúčastnili Kroměřížského draka a Dragon party Hlučín na Hlučínské štěrkovně.

Zatím se nám vždy poštěstilo a nějaký ten úspěch jsme urvali - ať už v postupu do lepší kategorie nebo nějakým pěkným umístěním. A to nás vždy pořádně nakoplo!

Ale abychom neusnuli na vavřínech, dali jsme si za úkol taky trochu potrénovat. Bohužel ještě nevlastníme naši loď a je to tedy obtížné. Ale když člověk chce, všechno jde a tak jsme spojili síly s jinými draky. Našli jsme si ,,kolegy'' z Olomouce, kteří byli ochotni nás k sobě přizvat na své tréningy. Rozhodně jsme se této příležitosti chopili a snažili se pak každý týden jezdit do Olomouce zapádlovat si s Hanadragons.

V kalendářích nám stále vyskakoval termín na závody na Plumlově, a tak se nás deset dráčat přihlásilo na Plumlov Open 2019.

Dne 11. 08. 2019 se tedy naše posádka objevuje na dalším závodě na Plumlovské přehradě a s dobrou náladou se těší na první rozjížďku.

Jeli jsme celkem tři závody na 200 metrů, které byly k našemu údivu s velmi dobrými časy. Všechny tři závody jsme si udrželi na minutě, kdy poslední závod trval 01:00:46 min. Všechny tyto časy nám zajistily místo na stupínku vítězů, a to hned na prvním místě!

Dragon Boat Ostrava vyhrává zlatý pohár v závodech na 200 metrů!

Už méně jsme si věřili v závodech na 1 kilometr :-) Nicméně počasí bylo nádherné a dobrá nálada nás neopustila. Strategie po domluvě s kapitánem také byla, proto jsme šli vysmátí i na poslední závod. Vyráželi jsme jako první a v první pozici jsme také dorazili do cíle. A čas 5:36:77 minut nám opět držel místo na stupni vítězů. Tentokráte na místě třetím, tedy bronz.

Dragon Boat Ostrava tedy vyhrává také bronzový pohár, a to v závodech na 1 kilometr!

Děkujeme všem posádkám z kategorie Fun za velmi těsné časy, byli jste všichni skvělí a těšíme se zase na další souboje.

Nyní se Dragon Boat Ostrava připravuje na závody na Slezské Hartě a moc se těší.

Dračím lodím zdar!